טלאים בסגנון מסורתי
Traditional Quilting Styles

יש דברים שהם פשוט קלאסיים...
כאן תוכלו לראות מגוון טכניקות מסורתיות מכל רחבי העולם שניתן ללמוד בסטודיו לאמנות טלאים של דנית רופא. אלו טכניקות טלאים ברובן שעמדו במבחן הזמן, בנות עשרות או אפילו מאות שנים ולעולם לא יאבדו את הקסם מחמם הלב שלהן. אחד המפורסמים ביותר הוא בקתת הקורות Log Cabin, שכל כך מבוסס וידוע שהוא הצמיח מתוכו וריאציות וסגנונות שונים. ישנו גם הרגל מסורתי של קווילט "אוסף" של דוגמאות באותו סגנון, כמו סמפלר, אלבום בלטימור ו-Dear Jane. 
אם יש לך זיקה לנוסטלגיה ואהבה לטכניקות טלאים ותיקות ואהובות, את מוזמנת ללחוץ על תמונות ולראות עוד דוגמאות של דברים שתלמידות הסטודיו של דנית רופא עשו בסדנאות שלנו.

 

 

 

 

 

Some things are just classic...
Here you can see a variety of traditional quilting techniques from all over the world. Most of these have withstood the test of time, tens or even hundreds of years old, and have never lost their heart-warming charm. One of the most famous quilting techniques is the Log Cabin, so established and well known, it has sprouted different variations and styles. There is also a traditional trend of the "collection" quilt, such as Sampler, Baltimore Album quilt and "Dear Jane".

If you have a flare for the nostalgic and a love for seasoned and beloved quilting techniques, you are welcome to click one of these photos and see more examples of quilts our students here in Danit Rofeh's quilting studio have created in our classes. 

 

 

 

 

 

להרשמה לסדנה:
אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון 03-5172444
או באי מייל danit@danitstudio.com