אודותינו - בית חם לאמנות טלאים!

דנית רופא החלה להתעניין באומנות בדים כבר בסוף שנות השמונים, אז הכינה בובות ותפרה את שמיכת הטלאים הראשונה שלה משאריות בדים שונות. ב-1990 עברה עם משפחתה לברקלי, קליפורניה, שם בילתה שש שנים בעבודה עם אומניות הקווילט המובילות בתחום וניהלה משך שנה את החנות New Pieces – חנות המוקדשת ללימוד, לתצוגה ולמכירת החומרים הנחוצים לאומנות הטלאים.  כשחזרה לישראל בקיץ של 1996, החליטה דנית להקים בארץ מקום בו יוכלו אומני טלאים ללמוד ולעבוד יחדיו, לקנות חומרי עבודה איכותיים ולהציג בגאווה את עבודתם. וכך נפתח ב- 1997 'הסטודיו של דנית'. 

 

בתמונה: דנית רופא באמצע הסבר לקבוצה של 6 תלמידות

 

רוצה להמשיך לשוטט באתר?

שיעורים קבוצתיים מתקיימים בסטודיו כמעט מדי יום בשעות הבוקר (10:00-13:00), או בשעות אחר הצהריים (17:00-20:00). בנוסף ניתן לקבוע גם שיעורים פרטיים.  בשיעורים ניתן לקבל הדרכה במגוון רחב של סגנונות – מדגמים מסורתיים כמו 'בקתת קורות' ו'טיול מסביב לעולם' ועד לטכניקות ה- art-quilt החדשניות.

 

מעבר לעבודתה המסורה בסטודיו כמורה לעבודות טלאים, דנית היא גם קווילטרית פעילה בזכות עצמה. בעוד מרבית עבודותיה נוטות לכיוון ה- art quilt, היא עושה גם שימוש נרחב במבנים המסורתיים יותר. מבנים אילו משמשים לה מסגרת בסיסית, אותה היא מעבדת ומשלבת בבדים, בצבעים ובהקשרים שאינם מסורתיים על מנת להביע ולשקף את רגשותיה ורעיונותיה האישיים.

 

להרשמה לסדנה: אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר

בטלפון 03-5172444 או באי מייל danit@danitstudio.com

מי זאת מעין?

 

מעין רופא היא הבת הצעירה מתוך שתיים של דנית, שעובדת שנים רבות בסטודיו שגרפיקאית ועוזרת שיווקית. היא עיצבה ובנתה את אתר האינטרנט הזה וכל התכנים בו, צילמה את מרבית התמונות שמופיעות כאן (כולל זו שלמעלה), מעצבת את הניוזלטר שלנו וגם את התוויות שקווילטריות רבות שמות בגב השמיכה שלהן כחתימה על עבודה גמורה.

 

היא גם כותבת בלוג משעשע על החיים בסטודיו, ומוכרת כמה מהעיצובים היפים שלה על מוצרים שימושיים בחנות הוירטואלית הזו!

 

רוצים לראות אילו עוד פרויקטים מעין עשתה?
לחצו כאן לצפייה בתיק העבודות שלה

 

© 2014 by Name of Template. Proudly created with Wix.com

Web design and maintenance work done by Maayan Rofe (view online store)

icons on this site were designed by Hollie Burgess, José Manuel de Laá, and  Tyler Beichner

 

Danit's Quilting Studio is located at 11 Rabenu Tam st. Tel Aviv, Israel